http://www.fitnessaqua.pl

Zajęcia cardio

rekreacja dla każdego 

Unikalna obrotowa platforma widokowa

Ćwiczac na platformie która w ciągu 20 min wykonuje obrót 360st.można podziwiać piekną panoramę naszego Miasta. Nowoczesna i klimatyzowana sala cardio wyposażona w urządzenia wspomagające odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej. Są to bieżnie, rowery, urządzenia eliptyczne. Zrzucanie zbędnych kilogramów tłuszczu staje się przyjemnością, gdy korzysta się z nowoczesnych urządzeń znajdujących się w naszej widokowej platformie obrotowej.

 

 

System ruchomych schodów

System ruchomych schodów to urządzenie, które umożliwia wspinanie się po stopniach z różną szybkością. Można po nich wchodzić, ale można tez podbiegać. Wysokość każdego stopnia maksymalnie angażuje mięśnie nóg i pośladków. Ale to nie wszystko. Poza wysmukleniem mięśni nóg, pośladków oraz talii, podczas treningu na Stairmaster skutecznie spalamy tkankę tłuszczową oraz poprawiamy naszą kondycję!

System ruchomych schodów to także wspaniałe urządzenie dla osób zaawansowanych. Jesteś biegaczem górskim, narciarzem lub kolarzem? Nasza maszyna pomaga kształtować siłę nóg maksymalnie angażując mięsień czworogłowy i łydki.   

 

 

 

Ski erg – trenażer

Skierg firmy Concept 2 to profesjonalny trenażer, który pozwala imitować ruch wykonywany podczas biegu na nartach. Z maszyny mogą korzystać również osoby którym zależy na spaleniu zbędnej tkanki tłuszczowej, czy też chcących rozbudować górną partię ciała tj. mięśnie grzbietu, ramion i brzucha. To również wspaniałe narzędzie dla miłośników biegów narciarskich, które umożliwia przygotowanie się do sezonu zimowego. Monitor PM3 pozwala monitorować parametry wykonywanej przez nas pracy, tworzenia wykresów w funkcji czasu (mocy, siły). Ski erg przeznaczone jest dla amatorów, ale też dla osób, które profesjonalnie zajmują się biegami narciarskimi.

 

Skiersedge profesjonalne trenażery  

World Cup Skiers Edge i Skiers Edge Big Mountain Series /narciarstwo zjazdowe/. Prowadzimy specjalistyczne treningi przygotowujące do sezonu narciarskiego oraz letniego korzystając dodatkowo z urządzeń skiersedge. Posiadamy urządzenia dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy.  

 

 

Kącik do wyścigów wioślarskich na ergometrach Concept 2

Ergometry Concept 2 od długiego czasu uznawane za najlepsze na świecie.Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie nóg, pleców, barków, pośladków, ramion, brzucha wraz z poprawą pracy układu krążenia i oddychania. Ergometry wyposażone są w monitory PM2 połączone z komputerem klasy PC. Daje to możliwość wizualizacji przebiegu treningu lub zawodów oraz zapisywanie osiągniętych wyników w komputerze. Symulator wiosłowania pozwala na efektywne i szybkie spalanie zbędnych kalorii.